Tipobet400.com Yeni Giriş Adresi

tipobetlogo
 

www.Tipobet400.com

 
Ülkemizde hizmetini güven üzerinde sağlayan Tipobet365, ne yazık ki adres bağlantısında kimi zaman değişikliklere gidebilmektedir. Bunun en büyük sebepleri içerisinde yer alan unsurlarda, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığının bazı adımları atmasından kaynaklanmaktadır.

Bu nedenle TİB, Tipobet500.com adresi yani artık eski adresi diyebileceğimiz bu bağlantıya erişim engeli getirmiştir. Bu bağlantı üzerinden siteye girmeye çalışırsanız, TİB’in yasal uyarı yazısı ile karşılaşabilirsiniz. Tipobet ise üyelerini mağdur etmemek ve hizmetinde bir an olsun geri düşmemek için yeni adres bağlantısı almıştır. Artık güncel olarak Tipobet400.com adresi üzerinden siteye giriş yapabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı yazısı ile karşılaşmadan doğrudan Tipobet’in size sunduğu her bir imkanı en iyi şekilde kullanabilir ve hizmette kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm bakiyeleriniz, kazandığınız bonuslarınız aynı şekilde durmaktadır. Sadece yeni giriş adresi olan Tipobet400.com üzerinden giriş yapmanız gerekiyor.
 

Tipobet Güvenilir Bir Site mi?

Tipobet’in yasal olarak hizmet verdiğini kanıtlayan pek çok unsur bulunuyor. Bunun için üyelerini memnun etme ve inandırma açısından lisansın açık bağlantısıda paylaşılmıştır. Bunlara ek olarak Tipobet’in Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde en yüksek teknolojiye sahip olan ürünleri 3000’ini aşkın ofiste makineleri kullanılmaktadır. Ayrıca Belçika, İngiltere, Almanya, Kazakistan ve Gürcistan üzerinde de 259 bet ofis sayısına sahiptir.
 

Tipobet’e Üye Olsam Ne Kazanırım?

Tipobet güncel giriş adresi Tipobet400.com üzerinde giriş yaparak üye olduğunuzda pek çok fazla imkan kazanabilirsiniz. Öncelik olarak Tipobet yeni üyelerine, 365 TL İlk Para Yatırma Bonusu vermektedir. Bonustan yararlanmak için hesabınıza en az 100TL yatırmalı ve ardından Türkçe hizmet veren Canlı Yardım ekiplerine bağlanmalısınız. (Canlı yardım ücretsizdir). Böylece paranızı yatırdığınızda 365TL’ye kadar ek bir bonus tutarı, yatırmış olduğunuz tutar üzerine %100 olarak eklenecektir.
 

www.Tipobet400.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

[i]
[i]
DMCA
PROTECTED